Montaj proiectoare exterior

 

Proiectoare led ,martie 2015
Proiectoare led ,martie 2015

In luna martie anul acesta s-au motat zece proiectoare  economice ( led )aplicate de jur imprejurul  sfintei biserici la exterior pentru a lumina cele zece registre ale “Sfintilor Moldoveni” .  Acestea contribuie la infrumusetarea sfantului lacas, dar totodata aduc si o nota de eleganta momentelor liturgice din viata bisericii noastre parohiale.

Proiectoare led ,martie 2015
Proiectoare led ,martie 2015

Multumirile noastre se indreapta  catre  tanarul A.Iulian, care a donat cele zece proiectoare bisericii noastre.

Proiectoare led ,martie 2015
Proiectoare led ,martie 2015

 

 

 

 

 

Doamne mantuieste pre cei binecredinciosi !

Pr.Carlan Augustin


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.