Dragi cetățeni ai comunei Odobești, Bacău !

Vă informăm că MIERCURI, 22.06.2016, ȋntre orele 9:00 – 15:00, reprezentanții E­-ON, vor fi prezenți la sediul Primăriei Odobești, pentru semnarea și predarea contractelor de furnizare a energiei electrice.

Documente necesare pentru actualizarea contractelor:

 1.  Pentru titularii de contract: copie carte de identitate, o factura E-ON pentru energie electrică.

 2. Pentru moștenitorii unui titular de contract decedat: copie carte de identitate, adeverință de la Primărie din care să rezulte dreptul de proprietate sau de folosință a imobilului, copie după certificatul de deces, o factura E-ON pentru energie electrică.
Relatii la telefon 0234/224610 sau 0744669004

Primaria Odobesti Bacau


 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.